Čistenie okien stredne veľkých objektov

Čistenie okien stredne veľkých objektov

Stredne veľké objekty sú často budovy s komplikovaným prístupom kde je žiaduce použiť rôzne druhy prístupu k oknám. Na čistenie okien stredne veľkých objektov využívame hlavne:

 

Revolučnú metódu reach&wash: len pred niekoľkými rokmi bola vynájdená prevratná metóda, vďaka ktorej podstou je čistenie okien pomocou 20m dlhej rukoväte na konci ktorej je kefa z jemných umelých vlákien. Striekajúca voda z kefy prešla cez filtračný systém vďaka čomu nezanecháva žiadne vodné stopy na oknách. Najväčšími výhodami reach&wash systému je úspornosť času, keďže použitou technológiou umyjeme rýchlejšie a spoľahlivejšie. Jednou z ďalších a dosť dôležitých predností je bezpečnosť, pretože nie je potrebné použitie rebríka, resp. zlaňovanie atď. Použitie tejto technológie je rozmanité, je možno očistiť spolu s oknami aj rámy, vetracie žalúzie, taktiež aj celé budovy, ktorých povrch je z umývateľných materiálov ako napríklad plech.


Mobilné vysokozdvižné plošiny
: v súčasnosti existuje veľa druhov rôznych mobilných vysokozdvižných plošín, ktoré sú používané v závislosti od umiestnenia daného okna. Na ovládanie týchto mechanizmov sme absolvovali sériu školení, ktoré zastrešuje medzinárodná organizácia IPAF.