Profesionálne vyškolení pracovníci

Profesionálne vyškolení pracovníci

Časť našich pracovníkov bola vyškolená priamo v Londýne. Práve tam absolvovali medzinárodné kurzy výškových prác pre organizáciu IRATA, kurz obsluhy plošín IPAF alebo špecifické kurzy na čistiacich lávkach.

Šetrní k životnému prostrediu

Šetrní k životnému prostrediu

Všetky služby, poskytované našou spoločnosťou, sú presne definované technologickými metódami čistenia pod značkou PROcleaning.

Precízne umývanie okien

Precízni

Vypracujeme individuálnu metodiku čistenia budovy, v ktorej prihliadame na dôležitosť umytia jednotlivých častí. Po konzultácii s klientom sa určí periodicita čistenia a cena.

Výškové práce bezpečne

Výškové práce bezpečne

Všetci naši zamestnanci sú profesionálne vyškolení. Okrem kvality vykonávaných úkonov kladieme dôraz na zvýšenú bezpečnosť pri práci.

Realizované projekty

umývanie okien

Louis Vuitton Fondation

Ukončenie window cleanerskej sezóny 2013 sa nám podarilo v Paríži, kde sme pred ukončením stavby čistili časť fasád objektu Louis Vuitton Fondation.

umývanie okien

Eurovea Bratislava

Čistenie nákupného centra Eurovea v Bratislave

umývanie okien

Milenium Tower Viedeň

Čistenie okien výškovej budovy Milenium Tower vo Viedni

Technológie

Patríme medzi top spoločnosti v oblasti umývania okien a výškových prác nielen na Slovensku ale aj v susednej Českej republike. Špecializujeme sa na umývanie okien akéhokoľvek druhu a v akýchkoľvek podmienkach. Technológie a pracovné pomôcky, ktoré používame, nám umožňujú čistiť okná a sklenné výplne bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú a aké sú znečistené.


40

Vyškolených
pracovníkov

300

Spokojných klientov

700

Ukončených projektov